Kurs Merkezi

SAYFAYI
YAZDIR


KURS PROGRAMLARIMIZ

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARI

Eğitim Programımız, 12. Sınıf ve Mezun öğrencilerimizin eksik konularını tamamlamakta ve soru çözme teknikleri ile öğrencilere hem hızlı hem de doğru test çözme becerisini kazandırmaktadır.

LGS HAZIRLIK KURSU

Eğitim Programımız, 8. Sınıf öğrencilerimizin okul başarılarını ve test çözme becerilerini artırarak hedefledikleri okulu kazanmalarına rehberlik etmektedir.

 

Neden KAVRAM KURS ?

VERİ TEMELLİ REHBERLİK ANLAYIŞI

Kurs merkezimizde kişiye özgü gelişimsel ve kariyer odaklı rehberlik yaklaşımı ile sınavlara sınav kaygısı yaşamadan hazırlanılır.

AKADEMİK PERFORMANS TAKİBİ

Ayrıntılı konu ve kazanım analizleriyle öğrencilerin en küçük öğrenme parçası ile ilgili akademik performansları tespit edilir ve kazanım eksiği tamamlama programıyla giderilir.

NİTELİKLİ ÖLÇME DEĞERLENDİRME

Her öğrenciye özel sınav sonuç karnesi ile, konu kazanım performansı ayrıntılı bir şekilde raporlanır. Öğrencimiz akademik gelişimini gözlemleyerek öğrenme sürecini bilinçli bir şekilde sürdürür.

Rehberlik

KAVRAM Kurs Merkezlerinin kişiye özgü gelişimsel ve kariyer odaklı rehberlik anlayışıyla öğrenciler sınavlara sınav kaygısı yaşamadan hazırlanırlar. Rehberlik Sistemimizde öğrenci sürekli takip edilir ve akademik başarı için rehberlik edilir.
Her öğrenciye özel sınav sonuç karnesi ile konu kazanım performansı ayrıntılı bir şekilde raporlanır. Öğrencimiz akademik gelişimini gözlemleyerek öğrenme sürecini bilinçli bir şekilde sürdürür.

Deneme sınavları Tüm KAVRAM Kurs Merkezlerinde aynı gün ve aynı saatte uygulanır. Sınavlar, birlikte değerlendirilir ve sonuçları ilan edilir. Her sınavdan sonra öğrenciye konu ve kazanım başarısını gösteren ayrıntılı deneme sınavı sonuç karnesi verilir.

 

BATIKENT KAVRAM KURS

Kurs Merkezimizde öğretmenler mesleklerinin gerektirdiği bilgi, deneyim ve heyecana sahiptir. Dersler, deneyimli ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde, her öğrenciye bire bir ilgi gösterilerek verilmektedir. Öğrencinin performansı doğrultusunda özel yönlendirmelerle başarıya ulaşması sağlanır.

 

 

Ayrıntılı konu ve kazanım analizleriyle öğrencilerin en küçük öğrenme parçası ile ilgili akademik performansları tespit edilir ve kazanım eksiği tamamlama programıyla giderilir.

Hemen Arayın